• Planetárium v našej materskej škole!

• Pre všetky deti materskej školy sme pripravili skvelý zážitok

Dňa 02.03.2023 zavíta do našej materskej školy mobilné planetárium :)

Pani učiteľky oboznamujú deti s témami o našej planéte a vesmíre a planetárium bude vhodným doplnkom zážitkového učenia detí.

Programy sa snažia deťom zrozumiteľnou formou rozprávky vysvetliť základné javy astronómie – deti sa napr. môžu dozvedieť, prečo sa na Zemi strieda deň a noc, ako sa nazývajú fázy Mesiaca, ako sa volajú najznámejšie súhvezdia, alebo prečo v meste nemôžeme pozorovať hviezdy a prečo jablko padá zo stromu dole na zem.

Prosíme rodičov, aby si v triedach podpísali informovaný súhlas.

• OZNAM O PRERUŠENÍ PREVÁDZKY

• 🟡Oznamujeme rodičom, že na základe počtu prihlásených detí bude naša materská škola v dňoch od 20.02. do 24.02.2023 (vrátane)  PRERUŠENÁ.

🟡Náhradná MŠ pre vopred prihlásené deti bude MŠ ZVOLENSKÁ

Rodičia prihlásených detí do náhradnej MŠ dňa 20.02.2023 odovzdajú ráno Vyhlásenie o bezinfekčnosti( príloha je na našej stránke na stiahnutie) a doklad o zaplatení stravy na prihlásené dni. Neprítomnosť detí nahlasujte na t.č. podľa informovaného súhlasu, ktorý ste podpísali.

🟡Prevádzka v našej MŠ bude opāť obnovená od 27.2.2023 v štandardnom režime .