• VŠEVEDKOVA BÁSNIČKA.....

• Milé podujatie sme mali dnes v našej MŠ, kedy nám deti zo stredných a veľkých tried zarecitovali nádherné básničky.

Touto cestou ešte raz ďakujeme všetkým deťom, ktoré sa zúčastnili prednesu.

Veľká vďaka patrí p.učieľkám, ktoré pomáhali deťom pri nácvikoch naozaj krásnych básní a v neposlednej rade aj nášmu úžasnému publiku.

**Z triedy ŽABKY recitovali Miuška, Lili, Marína báseň od Márii Rázusovej-Martákovej- "Môj macík"

**Z triedy LIENKY recitovala Stelka Valachová báseň od Ľudmily Podjavorinskej -"Žabiatko"

**Z triedy VČIELKY recitovala Adelka Záhorská báseň od Silvii Cibíkovej-

"Dubák na predaj"

**Z triedy SOVIČKY recitovala Miška Modrovičová báseň od Jany Pavlíkovej- "Športovec"

**Z triedy MYŠKY recitovala Miuška Mušáková báseň od Pavla Štefánika-"Rukavička"

• Čo nás čaká zajtra ?

• Školské kolo v prednese básní " Vševedkova básnička"

Pre naše deti si p. učiteľky pripravili školské kolo v prednese básní. Zúčastnia sa všetky triedy materskej školy v našej telocvični.

Reprezentovať triedu budú deti zo strednej a najstaršej vekovej skupiny.

Foto aj video pridáme po akcii  : )

• Modul jedáleň

• Odhlasovanie stravy cez edupage

Vážení rodičia!

Podarilo sa nám prepojiť jedálne so ZŠ Beethovenova. Modul jedáleň je v edupage aktívny. Môžte si odhlasovať stravu cez edupage. Prosím Vás, aby ste si označili pri odhlasovaní všetky položky - desiata, obed, olovrant.  Ak kliknte iba na odhlásiť obed- desiata a olovrant nemôžu byť odrátané.

Ako na to sa dozviete v návode: aSc Návody

Bude to tento týždeň skúška, tak Vás prosím, aby ste pre istotu kontaktovali aj vedúcu školskej jedálne, či Vás v systéme odhlásenej stravy vidí.

V prípade technických problémov to budeme riešiť.

Prosím Vás, aby ste si to vyskúšali.

Prevádzka pokračuje v bežnom režime od zajtra 07.02.2024.

riad. MŠ